طراحی، بهینه سازی

شبکه های وایرلس

محیط­ها و اماکن مختلف، راهکارهای متفاوتی جهت راه اندازی اینترنت خود می­طلبند. این امر بدیهی با توجه به ریز ترین شرایط از قبیل نوع منطقه و حتی شرایط جوی دارای ریز­بینی­های خاص و نیازمند ایده­های کارشناسی شده می­باشد تا با ارئه یک راهکار قوی در کنار تجهیزات مورد نیاز و معتبر این امر، یک بستر مطمئن و پایدار راه اندازی شود. 

امروزه گسترگی و تنوع خدمات سازمان­ها باعث پراکندگی شعب سازمان­ها و ادرارت گردیده است. با این وجود نیاز به دسترسی آنی به اطلاعات متفاوت شعب مختلف امری بدیهی و در پاره از موارد حیاتی می­باشد.

شرکت بهینه پرداز شکوفا با تکیه به دانش فنی، راهکارهایی در این زمینه ارائه می­نماید تا سازمانهایی که دارای شعب مختلف و متعدد و پراکنده هستند بتوانند تحت بستر وایرلسی، یک سیستم یکپارچه کامپیوتری داشته باشند تا بتوانند علاوه بر تبادل آنی اطلاعات با سرعت و پهنای باند مناسب و مورد نظر، سیستم اتوماسیون اداری خود و حتی تماس های خود را در این بستر انتقال دهند .

  خدمات شبکه های بی سیم Wireless

 • امکان سنجی دقیق جهت برقراری ارتباطات Wireless
 • برقراری ارتباطات Point to Point
 • برقراری ارتباطات Point to Multi point 
 • نصب و راه اندازی دکل های مخابراتی وایرلس
 • سیستم ارتینگ و چاه ارت
 •  پشتیبانی کامل از سرویس های پهنای باند
 • اجرای شبکه Wireless بر مبنای تکنولوژی روز

مزایای اینترنت بی سیم

 • پشتیبانی از کلیه پروتکل­ها و خصوصیات چندرسانه­ای
 • مدیریت فراگیر از درونی­ترین نقطه شبکه تا نقاط انتهایی آن
 • قابلیت کنترل و تنظیم کیفیت خط ارتباطی
 • پشتیبانی­های مختلف مانند: نگهداری و گزارشهای مالی و آماری برای مشترکین
 • ارائه پهنای باند به میزان درخواستی کاربران
 • خدمات حسابداری برای سرویسهای اشتراکی
 • یکپارچگی خدمات صوت و تصویر، داده و اینترنت
 • اقتصادی بودن نسبت به ارتباطات سیمی مطابق با نیازهای شما

 

   - نصب ، طراحی و راه اندازی شبکه های وایرلس point to point

   از محاسن این شبکه ها میتوان به سرعت بالای انتقال اطلاعات، برد زیاد، و پایداری مطلوب اشاره کرد. این گونه شبکه ها عموما برای ارتباط Backbone اینترنت و یا ارتباط دو ساختمان اصلی که نیاز به سرعت بالای انتقال داده را دارند و یا دو نقطه با فاصله زیاد استفاده می­شوند.

   - نصب ، طراحی و راه اندازی شبکه های وایرلس Point to Multipoint

   از مزایای این شکبه­ها می­توان به هزینه اولیه پائین برای ایجاد ارتباط چند نقطه به یک نقطه و همچنین پشتیبانی ساده­تر در نقطه اصلی به دلیل کاهش تعداد تجهیزات و مدیریت ساده­تر لینکهای مرتبط اشاره کرد .

   ازموارد مصرف این شبکه­ها می­توان به توزیع پهنای باند اینترنت و ایجاد بستر ارتباطی برای مصرف کننده­های در حال حرکت در یک فضای مشخص و همچنین برقراری ارتباط بین کامپیوترها بدون استفاده از کابل در مکان­هائی که امکان استفاده از کابل وجود ندارد و یا محدویت دارد اشاره کرد.

   - نصب ، طراحی و راه اندازی شبکه های Hot Spot

   شبکه­های HotSpot اصلاحا به شبکه توزیع پهنای باند اینترنت از طریق شبکه­های وایرلس اطلاق می­شود که مورد مصرف آن مکانهای عمومی مانند نمایشگاه­ها، لابی هتلها، رستورانها، سالن انتظار فرودگاه­ها، اماکن تفریحی و غیره می­باشد.

   در این روش مصرف کنندگان اینترنت می­توانند با استفاده از LapTop شخصی و یا PDA در حوزه تحت پوشش این شبکه با در اختیار داشتن تجهیزات بیسیم WiFi با خرید اعتبار می­توانند به اینترنت متصل شوند.

   - مشاوره و تامین تجهیزات برای راه اندازی شبکه های وایرلس

   در این بخش مشتریان گرامی می­توانند از توان و تخصص تیم فنی این شرکت و مشاوره جهت طراحی شبکه­های وایرلس INDOOR و OUTDOOR استفاده نموده و به بهترین راه حل عملی از نظر کیفیت و هزینه تمام شده با توجه به نیازشان دست­یابند.

   - طراحی و اجرای سیستمهای انتقال خطوط تلفن با استفاده از تجهیزات وایرلس 

   در این روش با ترکیب دو تکنولوژیVOIP (Voice Over IP) و WLAN (Wireless LAN) میتوان خطوط تلفن را تا مناطق دور دست انتقال داد.

   از کاربردهای این روش می­توان به این موارد اشاره کرد:

   انتقال خطوط تلفن از محلی که دارای امکانات مخابراتی است به محلی فاقد این امکانات با هزینه بسیار اندک در مقایسه با روشهای متداول (کابل کشی ) و راه اندازی بسیار سریع.

راه اندازی خطوط تلفن داخلی بدون نیاز به پرداخت هزینه مخابرات برای شماره گیری و ایجاد ارتباط سریع بین دو نقطه مورد نظر.

   به عنوان مثال یکپارچه کردن سیستم تلفن دو ساختمان و یا دفتر مرکزی یک شرکت یا کارخانه

bpshco-back-white.png

خیابان استاد نجات الهی (ویلا). کوچه
حقیقت طلب. پلاک 9. طبقه سوم واحد2
info@bpshco.com
تلفن: 88940964 - 88932941
فکس: 88940986

telegram instagram whatsapp linkedin facebook google map rss

شرکت بهینه پرداز شکوفا فعال در حوزه فناوری اطلاعات می باشد که فعالیت خود را در سال1391 آغاز نمود.
این شرکت در 8 سال مدت فعالیت خود افتخار تولیدکننده انحصاری سخت افزار کارت امن افزار اینترنت را بدست آورده است که این اختراع و تولید دارای گواهی نامه های متعدد (ثبت اختراع و بلوغ امنیت و مجوز سازمان پدافند غیرعامل و...) می باشد.
عمدده فعالیت های شرکت: طراحی و اجرای مرکز داده ها، تامین تجهیزات فعال (سرور، سوییچ، روتر و...) و غیرفعال (کابل و...) شبکه و ارائه خدمات حوزه فاوا است.

عضویت در خبرنامه!

برای دریافت تازه های بهینه پرداز شکوفا در خبرنامه عضو شوید.

©1397 شرکت بهینه پرداز شکوفا - کلیه حقوق محفوظ است.